Mój brat poszukuje nowych zleceń. Postanowiłam mu pomóc i zamieściłam jego ogłoszenie na różnych forach w internecie. Internet jest dobra reklamą i dźwignią handlu. Kiedy ogłoszenie zostało zamieszczone na różnych forach brat od razu zauważył, że dzwoni do niego więcej klientów. Podziękował mi za pomoc i zaczął się umawiać na zlecenia.

Brat jest kamerzystą

kamerzysta toruńMój brat ma spore doświadczenie w branży. W naszej miejscowości jest wielu dobrych kamerzystów i dzięki temu jest spora konkurencja. Ostatnio brat był jakiś czas za granica i nie mógł wykonywać swojej pracy. Kiedy powrócił do kraju zauważył,że ma mało zgłoszeń i dlatego zdecydowałam mu się pomóc. Kamerzysta toruń to bardzo dobry zawód. Brat może kamerować różne uroczystości. Mogą to być śluby, imprezy integracyjne, urodziny czy imieniny. Brat brał udział także w wielu reklamach różnych produktów poza granicami naszego miasta. Cieszę się, że ogłoszenie w internecie zrobi taką furorę. Wielu klientów zgłosiło się do brata dzięki czemu nie będzie miał on za wiele wolnego czasu. Brat musiał dopasować swoje wynagrodzenie do konkurencyjnych firm. Zależało mu żeby jego klienci na nowo sobie o nim przypomnieli dlatego zaproponował im wyjątkowo konkurencyjne ceny. Liczy na to, że dzięki temu jego usługi będą ponownie polecane różnym klientom. Brat do każdego swojego zlecenia bardzo dobrze się przygotowuje. Ma bardzo dobrej jakości sprzęt. Zainwestował w sprzęt sporo pieniędzy i muszę przyznać, że widać to w trakcie oglądania różnych filmików.

Wszystkie filmiki są bardzo wyraźne. Widać na nich wszystkie szczegóły. Jestem zachwyconą umiejętnościami mojego brata. Cieszę się, że lubi swoja pracę i się w niej spełnia. Kamerzysta to praca, która ma elastyczne godziny i dzięki temu brat może nadal się kształcić.