Parking Balice na lotniskach w Krakowie może być bardzo skomplikowaną sprawą dla początkujących turystów. Aby dokonać rezerwacji parkingu i sprawić, by było to łatwe i opłacalne, warto omówić kilka pomysłów, dzięki jakim można sprawić, że nadchodząca podróż służbowa będzie w tej kwestii bezproblemowa. Parkingi w porcie lotniczym Balice mogą być różnych typów, w zależności od okresu czasu na jaki musisz zostawić na nich samochód.

Parking Balice ma różne rodzaje

Jeśli musiParking Balicesz zostawić lub odebrać kogoś z lotniska można użyć strefy lotnisk. Czas parkingowy w strefie
jest bardzo ograniczony i zwykle jest do kilkudziesięciu minut. Opłaty w tej strefie parkowania są bardzo wysokie. Jeśli musisz zaparkować samochód na lotnisku na więcej niż jedną godzinę, warto użyć parkingów na krótki pobyt. Są tańsze i można tu parkować do 6 godzin. Te parkingi mogą pomieścić dużą liczba pojazdów.
Długi pobyt – następna opcja dla ludzi, którzy chcą zaparkować swoje pojazdy na dłuższy okres. Na większości lotnisk więcej niż jedna możliwość parkingowa na długi pobyt jest dostępne. Tutaj można zaparkować samochód na kilka dni, nawet do 15. Aby uniknąć problemu z miejscem parkingowym, najlepszym rozwiązaniem jest, aby wcześniej zarezerwować miejsce parkingowe. Ponadto specjalny komfort jest dostępny na prawie wszystkich lotniskach dla kierowców niepełnosprawnych. Niektóre z tych lotnisk oferują bezpłatny parking dla niepełnosprawnych kierowców.
Oprócz tych wyżej opisanych opcji parkingowych, inna opcja na tani parking Balice to wybór parkingów lub parkowania samochodu z dala od lotniska. Te miejsce normalnie jest niedaleko lotniska, a ceny są lepsze, często jest darmowy transfer na lotnisko. Parking lotnisko z szoferem natomiast jest to najdroższy rodzaj parkingu ale to oszczędza dużo czasu. Większość firm parkingowych wymaga tego, by zostawić kluczyki podczas wyjść, dzięki czemu mogą przenieść twój samochód w razie potrzeby.

Warto zaoszczędzić cenny czas i pieniądze i wcześniej zarezerwować swoje miejsce parkingowe. Takie rozsądne podejście zaoszczędzi tobie i twoim bliskim sporej dawki stresu.