Kiedy rodzinną sielankę przerywa rozwód – problemy często zaczynają się nawarstwiać. Zaciągnięte długi, wspólna własność, dziecko – pojawia się wiele kwestii spornych, które wymagają rozwiązania w sądzie. Kiedy rozwodzący się są zgodni co do podziału własności i obowiązków – nie ma w zasadzie kłopotu. Węzeł gordyjski powstaje wówczas, gdy jeden z małżonków zachowuje się nieuczciwie.

Detektywi dla rozwodzących się

detektyw z KatowicPodstawowa pomoc detektywa podczas rozwodu dotyczy zazwyczaj ustalenia lojalności partnera. Częste konflikty w małżeństwie niejednokrotnie rodzą się ze zdrady, toteż zebranie dowodów na temat lojalności bywa istotne w rozwikłaniu problemu, orzeczeniu winy, a czasami również zburzeniu tworzącej się piramidy negatywnych skutków. Śledczy z różnie zlokalizowanych agencji, jak choćby detektyw z Katowic, znakomicie pomogą ustalić z kim spotyka się współmałżonek i czy ta relacja jest naprawdę intymna. Zbiorą dowody, ale też argumenty dla sądu. Chętnie pomogą swoją wiedzą psychologiczną i prawną, a także szeroką gamą nowoczesnych urządzeń szpiegujących jak nasłuchy czy nadajniki GPS. Często pojawiające się przy sprawach rozwodowych problemy z unikaniem płacenia wspólnych długów czy świadczeń na rzecz dzieci – też znajdą dzięki nim pozytywne rozwiązanie. Detektyw pomoże ustalić prawdziwą wysokość dochodu nieuczciwego małżonka i zabezpieczyć nasze finanse w sądzie.

Kiedy rzeczywistość przerasta fikcję, a sprawy rodzinne nabierają wymiaru kryminalnego – na naszej drodze powinien znaleźć się detektyw. Szeroki zakres usług wywiadowczych, świetne urządzenia szpiegujące, a ponadto doświadczenie, wiedza psychologiczna oraz prawna pomogą nam wybrnąć z wielu poważnych kłopotów, które mogą pochłonąć nasz spokój, finanse, a przede wszystkim zdrowie.