Jestem rolnikiem, który wykorzystuje ciągnik rolniczy praktycznie każdego dnia. Mam na myśli oczywiście sezon, w którym prace rolnicze idą pełną parą. Mój ciągnik to sprzęt najwyższej klasy. Nie będę wymieniał marki producenta, żeby nie robić reklamy. Staram się dbać o ten sprzęt jak tylko potrafię, a wiele rzeczy umiem przy nim zrobić samemu.

Potrafię wymienić wszystkie filtry

niezbędny filtr powietrza do ciągnikaPrzez wiele lat obsługiwania ciągnika i różnych maszyn rolniczych siłą rzeczy nauczyłem się przy nich zrobić wiele samemu. Maszyny rolnicze potrafię konserwować, serwisować i naprawić – praktycznie każdą usterkę mogę samodzielnie usunąć. Do wszystkiego są oczywiście potrzebne części zamienne, ale te zawsze zamawiam przez internet. Mam taki jeden zaufany sklep internetowy z częściami, w którym zaopatruję się we wszystkie niezbędne mi części zamienne. Każda moja maszyna rolnicza jest dokładnie zadbana i regularnie serwisowana. W ciągnikach przed każdym sezonem wymieniam wszystkie filtry. Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, więc każdy niezbędny filtr powietrza do ciągnika kupuję w sklepie internetowym. Korzystam z oferty tylko jednej firmy, która sprzedaje wszystkie rodzaje filtrów do wielu różnych ciągników rolniczych. Dla mnie istotne jest to, że mogę sporo zaoszczędzić na takiej naprawie. Bo nie muszę nigdzie jechać z ciągnikiem, żeby wymieniono w nim filtr powietrza czy filtr oleju. I na takiej naprawie całkiem sporo oszczędzam.

Ilekroć zbliża się sezon na prace rolnicze to w swoich maszynach rolniczych przeprowadzam wszystkie niezbędne konserwacje. Wymieniam części, które uległy eksploatacji. Jeśli potrzebuję nowych części to zamawiam je w sklepach internetowych. Sam potrafię wszystko wymienić i naprawić. Dzięki temu mogę naprawdę sporo zaoszczędzić.