Mam kilkunastoletnie doświadczenie w budowlance. Muszę jednak przyznać, że najchętniej wykonywałem prace dotyczące okien. Jako że posiadam żyłkę do interesu, postanowiłem skończyć z pracą na budowie. W zamian za to otworzyłem własny serwis okienny w moim rodzinnym Poznaniu. Muszę przyznać, że zarówno ja, jak i moi bliscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tej zamiany.

Serwis okienny z Poznania

serwis okien w PoznaniuPracując w branży budowlanej przez kilkanaście lat, zyskałem bardzo dużo cennego doświadczenia. Nie chciałem jednak kontynuować tego typu pracy. Zacząłem odczuwać zbyt duże zmęczenie i często nie mogłem się zregenerować na kolejny długi dzień na placu budowy. Bliscy bardzo często przypominali mi o mojej ukrytej żyłce do interesu i o moim rzekomym duchu przedsiębiorczości. W końcu im uległem i stwierdziłem, że może faktycznie warto spróbować i założyć własną działalność gospodarczą. Podczas pracy na budowie najchętniej zajmowałem się oknami. W związku z tym chciałem, by moja firma zajmowała się właśnie tą kwestią. Dlatego też po kilku miesiącach  ciągłego zastanawiania się, w końcu zwolniłem się z pracy i założyłem własny serwis okien w Poznaniu. Miałem sporo znajomości, toteż nie obawiałem się o potencjalnych klientów. Zacząłem również ogłaszać swoje usługi w Internecie, wcześniej zakładając własną stronę internetową. Nowa praca bardzo mnie cieszyła. Mniej się w niej męczyłem i miałem poczucie, że pracuję na własny rachunek.

Ze swojej decyzji o zrezygnowaniu z dotychczasowej pracy i założeniu własnej działalności gospodarczej jestem bardzo zadowolony. Z przyjemnością serwisuję okna klientów, ciesząc się, że mogę im pomóc. Mam nadzieję, że moja firma w dalszym ciągu będzie się tak świetnie rozwijać. Z pewnością będę robił wszystko, by tak było.