Wyjazdy językowe to nie tylko niepowtarzalna okazja na naukę nowego języka, poznanie nowych ludzi czy lepsze zrozumienie innej kultury, ale przede wszystkim możliwość zwiedzania miasta, które do tej pory znaliśmy wyłącznie z filmów i zdjęć. Niektóre rzeczy widziane na żywo na przykład w Londynie czy Paryżu na pewno nas zaskoczą.

Francuski we Francji a angielski w Anglii

francuski we francjiCoraz łatwiej znaleźć ciekawą ofertę na obozy językowe zorganizowane w dużych miastach, które pozwalają nie tylko na odbycie atrakcyjnego kursu, ale również na pozwiedzanie miasta. Szczególnie bogatą ofertę pod tym względem posiadają obozy językowe Londyn, które w znacznym stopniu nastawione są na zorganizowanie lub przynajmniej ułatwienie kursantom poznawania miasta i jego zabytków. Jeśli więc wybierając wyjazd zdecydujemy się na angielski w Anglii mamy szansę zobaczyć w Londynie Pałac Westminsterski, Big Bena, Tower of London, Tamizę, London Eye, Pałac Buckingham, Muzeum Brytyjskie, Historii Naturalnej, Figur Woskowych, galerię Tate czy kolumnę Nelsona na Trafalgar Square. Jeśli natomiast wolimy celować w wyjazdy językowe na kontynencie i wybierzemy na przykład francuski we Francji, możemy obejrzeć w Paryżu Luwr, Wieżę Eiffla, katedrę Notre-Dame, Panteon, Łuk Triumfalny… A potem wybrać się na spacer po Alei Pól Elizejskich czy Montmartre albo po Lasku Bolońskim. Warto także skorzystać z okazji, by zobaczyć pałac wersalski.
Spędzony w ten sposób obóz językowy, łączący w sobie naukę i zwiedzanie, na pewno będzie wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. To ciekawa opcja na spędzenie wakacji lub urlopu zarówno dla młodzieży, jak i dla innych osób, które pragną lepiej poznać język obcy.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

http://www.lingwista.com.pl/page_kursy-francuskiego-we-francji.html