Współczesna gospodarka globalna bardzo dużo zawdzięcza przemysłowi motoryzacyjnemu. W pierwszej kolejności trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnego biznesu korporacyjnego bez transportu i logistyki międzynarodowej dopracowanej do granic możliwości.

Transport międzynarodowy się rozwija

W przemytransportśle dostawy surowców lub podzespołów muszą być zaplanowane i nadzorowane co do minuty, co wymaga nie tylko zatrudnienia odpowiedniej liczby pracowników, ale także posiadania odpowiedniego zaplecza technologicznego. Coraz częściej oznacza to nie tylko dostęp do transportu lotniczego, ale również własną flotę ciężarówek oraz pojazdów osobowych. Przewożenie i magazynowanie towaru to dzisiaj bardzo ważna gałąź całej gospodarki światowej, więc firmy specjalizujące się w projektowaniu i budowaniu ciężarówek lub wózków widłowych do specjalnych opakowań, mogą liczyć na wciąż nowe zamówienia.

Niewątpliwie rozwój transportu międzynarodowego to ważne zagadnienie dla każdej dużej firmy motoryzacyjnej i można śmiało założyć, że w kolejnych latach zaproponowane zostaną jeszcze ciekawsze samochody w tym segmencie.