Jako adwokat muszę dawać przykład swoim klientom, bo w końcu co byłby ze mnie za prawnik jakbym sama nie przestrzegała prawa. Jeśli świadczy się jakieś usługi to powinno dawać się klientowi paragon pokazujący za co i ile zapłacił. Na paragonie pojawia się też nazwa firmy, data czy sposób zapłaty (gotówka czy karta).

Drukarka oraz kasa fiskalna

niezawodna kasa fiskalna dla adwokataDlatego też w moim biurze adwokackim musiała się znaleźć kasa fiskalna wraz z drukarką. Jako że nie znałam się na tym sprzęcie to wolałam się skontaktować z firmą, która sprzedaje takie kasy by poradziła mi jaką wybrać. Jako że w dniu nie mam więcej niż kilku klientów to nie będę też intensywnie korzystała z kasy, jak na przykład sprzedawcy w sklepie. Mi potrzebna była niezawodna kasa fiskalna dla adwokata. Zależało mi na tym także, żeby klienci mogli płacić karta, bo teraz mało kto nosi przy sobie duży zapas gotówki. A tak nie wydam dużo pieniędzy, a klienci będą zadowoleni. Poszłam osobiście do sklepu z kasami fiskalnymi by przyjrzeć się produktom. Chciałam coś, co będzie wyglądało nowocześnie i elegancko, a nie by byłą to taka wielka kasa starego typu. Sprzedawca w sklepie zaproponował mi kilka modeli w przystępnej cenie. Najbardziej spodobała mi się mała kasa fiskalna w kolorze czarnym, a do tego dołączony był terminal płatniczy na karty kredytowe. Bardzo spodobała mi się ta oferta, więc od razu kupiłam kasę. Sprzedawca także przekazał mi wszystko co musiałam wiedzieć o obsłudze kasy oraz terminala.

Niezawodna kasa fiskalna to niezbędne wyposażenie gabinetu adwokata. Teraz moja firma może działać jeszcze lepiej, a klienci cieszą się, że nie muszą nosić ze sobą pieniędzy tylko wystarczy im nosić kartę debetową lub kredytową. Z pewnością była to dobra inwestycja, o której warto pamiętać.