Remont mieszkania może stanowić naprawdę spore obciążenie finansowe, szczególnie jeżeli jest to generalna wymiana instalacji, podłóg i sprzętów. Niestety niekiedy jest to konieczne. Skąd wziąć na to pieniądze?

Kredyt dla emeryta pomoże przy remoncie

kredyt dla emerytaPewnym rozwiązaniem może być tani kredyt, który oferuje wiele instytucji pozabankowych. W ten sposób nie uzyskamy zbyt wysokiej kwoty, jednakże już można sfinansować dzięki temu panele podłogowe czy farby. Taki kredyt na oświadczenie nie wymaga nawet historii kredytowej. Jeżeli nigdy wcześniej nie zaciągaliśmy kredytu, to bank może uważać, że nie jesteśmy godni zaufania, jednakże inaczej jest w parabankach. Tam otrzymamy także kredyt dla emeryta o niskim oprocentowaniu. Taki zastrzyk gotówki także przyda się przy remoncie.Można również spróbować nieco zmniejszyć wydatki, na przykład niektóre prace wykonując samemu. Stare meble można z powodzeniem pomalować i w ten sposób uzyskać całkiem ciekawy i modny obecnie efekt,. Nie na wszystko są potrzebne duże pieniądze. Część rzeczy jednak wymaga wiedzy i doświadczenia fachowców, których praca kosztuje i to spłacimy dzięki kredytom, które można połączyć w kredyt konsolidacyjny. Jedna rata miesięcznie będzie łatwiejsza do udźwignięcia i łatwiej będzie pamiętać o jej spłacie.

Trzeba to koniecznie uczynić priorytetem, a jeżeli mamy problemy, by poradzić sobie z jej wysokością, można także poprosić placówkę o wydłużenie czasu kredytowania, wtedy rata będzie mniejsza, a my będziemy ją spłacać o rok czy dwa dłużej.