W Polsce istnieją bardzo różne sposoby docierania z kościoła lub z Urzędu Cywilnego do sali, w której odbędzie się przyjęcie weselne. Wszystko zależy zazwyczaj od odległości, 30 kilometrów trudno pokonać na pieszo. Polacy wybierają najczęściej zwykłe lecz przystrojone elegancko samochody, bryczki, konie a czasem pojawia się gustowna limuzyna. Wszystko zależy od gustu i pragnień państwa młodych.

Więcej o wynajęciu limuzyny na wesele

limuzyna na wesele gdyniaZ pewnością wielu interesuje, ile właściwie trzeba zapłacić za taką przyjemność, jaką jest wynajęcie limuzyny na ślub czy wesele. Ponieważ dla znacznej grupy ludzi, limuzyna to wciąż symbol bogactwa, elegancji i klasy. Jak się można łatwo domyślić, wszystko zależy od województwa i firmy, która oferuje takie usługi. Nie bez znaczenia jest również typ limuzyny, którą chcemy wynająć. Są takie typowo ślubne, a spotkać możemy również zwykłe czarne lub białe (przeciętne) limuzyny. Jeśli interesuje nas limuzyna na wesele Gdynia oferuje dość dobre ceny. Za godzinę jazdy wraz z szoferem zapłacimy około 450 zł. Nieco mniej zapłacimy na przykład w Lublinie. Firmy, które zajmują się wynajmem tego rodzaju pojazdów interesuje również kwestia miejsca. Wyjazd poza obrzeża miasta jest dodatkowo płatny. Dodatkowo w zestawie do takiej limuzyny dostaniemy często butelkę szampana i oczywiście dobrą muzykę w tle. Chociaż tę kwestię lepiej ustalić wcześniej.

Jak widzimy, ekstrawagancja, jaką jest limuzyna na wesele czy na inną uroczystość, nie jest wcale tak dużym wydatkiem, jak nam się może początkowo wydawać. Pamiętajmy, że jeśli chcemy nieco zaoszczędzić, możemy wybrać nieco inny, nieco mniej weselny model limuzyny. Znacząco może to obniżyć kosztu wynajmu takiego pojazdu. Dowiedzmy się też, czy w cenę wchodzą dekoracje auta.