Dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy ud, ramion czy też pośladków idealnym rozwiązaniem będzie lipoliza iniekcyjna, która jest bezinwazyjnym zabiegiem polegającym na wchłonięciu się tkanki tłuszczowej za sprawą dwóch substancji podanych drogą wstrzyknięć podskórnych.

Skutki lipolizy iniekcyjnej

lipoliza iniekcyjna lublinZabieg niwelujący nadmiar tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała można wykonać w wielu gabinetach prywatnych. Aby znaleźć najlepszy z nich wystarczy w przeglądarce internetowej wpisać frazę: lipoliza iniekcyjna Lublin. Strony internetowe pozwolą nam ocenić, który gabinet będzie dla nas najbardziej odpowiedni pod względem jakości świadczonych usług oraz cen. Lipoliza polega na wstrzyknięciach podskórnych. Po jej wykonaniu miejsca ostrzykiwane mogą być zaczerwienione, obrzęknięte oraz mogą na nich wystąpić pojedyncze lub mnogie siniaki. Jest to normalna reakcja organizmu na serię ukłuć i nie powinna budzić naszego niepokoju. Po kilku dniach zaczerwienie zacznie się zmniejszać aż całkowicie zniknie. Opuchlizna może utrzymywać się nieco dłużej, ale stopniowo będzie zanikać. Najdłużej pozostaną siniaki, które można smarować maścią heparynową. Dzięki niej szybciej pozbędziemy się zmieniających kolory plamek, czyli sińców. Ogromną zaletą jest fakt, iż po lipolizie skóra nie ulega zniekształceniu. Jest gładka oraz elastyczna, a raz usunięta tkanka tłuszczowa nigdy nie powróci.

Mimo, iż lipoliza iniekcyjna jest doskonałą metodą modelowania sylwetki nie jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego. Można ją wykonać u osób, które posiadają nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała. U osób nadmiernie otyłych lipoliza nie jest wskazana. Nie mogą jej wykonywać również kobiety w ciąży oraz w okresie laktacji.