Po ukończeniu technikum samochodowego chciałbym założyć rodzinę. Z obecną dziewczyną chodzimy ze sobą już od trzech lat. Rozumiemy się bardzo dobrze. Teraz jednak najważniejsza jest matura. Uczę się bardzo dużo. Przedmioty zawodowe ukończyłem z bardzo dobrymi wynikami.

Tłumiki – lepsze motocyklowe?

tłumikiOprócz motoryzacji, interesuje mnie także ekologia. Szczególnie śledzę wszystkie zagadnienia związane z hałasem. Mieszkam przy ruchliwej trasie i wiem bardzo dobrze jak hałas powodowany przez samochody może być uciążliwy. Zwłaszcza motory w sezonie letnim są uprzykrzające się. Solidne tłumiki warszawa motocyklowe nie są tak skuteczne jak samochodowe. Mają inną konstrukcję, mniej złożoną. Nie wiem, czy chciałbym pracować w prywatnym warsztacie samochodowym. Chyba, że przy naprawie dużych ciężarówek w jakimś przedsiębiorstwie. Nieraz widzę jak na sztywnym holu są ściągane popsute autobusy, czy ciężarówki. W tym wypadku haki holownicze są już niewystarczające. Marzę też o pięknym, sportowym samochodzie. Będę z pewnością odpowiedzialnym kierowcą. Co dzień mijam po drodze do szkoły blacharstwo lakiernictwo i obok szrot samochodowy. Widzę w jakim stanie są niektóre wraki. Chyba nikt z pasażerów nie miał szansy na przeżycie. Ja chciałbym jeździć z przyszłą żoną i dziećmi na długie wypady po całej Europie i mam nadzieję na zawsze szczęśliwe powroty. Wiedza którą zdobyłem w samochodówce daje mi pewność siebie jako kierowcy, ale z pewnością nie brawurę.

Staram się być zawsze odpowiedzialny za siebie, za innych, za swoja przyszłość. Nie rozumiem ludzi, którzy siadają za kierownicą po alkoholu. To najczęstsza przyczyna niepotrzebnej śmierci na drodze..