Mieszkanie kupiłem używane, bo na takie tylko było mnie stać. W grę wchodził zakup za gotówkę. Byłem osobą, która unikała długoterminowych zobowiązań finansowych. Wolałem poczekać, ale kupić coś za swoje pieniądze. Tak właśnie było w kwestii tego mieszkania w Chrzanowie.

Montaż ogrzewania podłogowego w mieszkaniu

ogrzewanie podłogowe ChrzanówO wyprowadzce do innego miasta od dawna myślałem i plan ten wdrożyłem w życie. Miałem własną firmę i mogłem ją prowadzić z dowolnego miejsca w kraju. Remont mieszkania zleciłem profesjonalnej firmie, którą polecił mi jeden z klientów. Miałem gotowe rozwiązania, na które zdecydowałem się jeszcze przed zakupem mieszkania a jednym z nich było ogrzewanie podłogowe Chrzanów był miastem, gdzie takie ogrzewanie drogie nie było, więc wszystko ułożyło się w idealną całość. Zdecydowałem się na takie ogrzewanie przez wzgląd na mniejsze zużycie energii niż w przypadku tradycyjnych kaloryferów. Postawiłem na ogrzewanie podłogowe wodne, ponieważ energia elektryczna była dość droga a mi zależało głównie na oszczędnościach. W tej sytuacji koszt montażu był nieco droższy, ale w przyszłości nie będę ponosił wysokich kosztów związanych z ogrzewaniem mieszkania. Zatrudniałem doświadczonych specjalistów, którzy na montażu ogrzewania podłogowego znali się doskonale i dzięki temu mogłem być pewny, że wszystko będzie działało niezawodnie. Remont trwał dość długo, ale wiele było do zrobienia w tym mieszkaniu. Przeprowadziłem się pod koniec roku do gotowego mieszkania.

W Chrzanowie dobrze mi się mieszkało. Nawet nawiązałem współpracę z większą ilością klientów niż dotychczas, więc moja przeprowadzka przyniosła ze sobą wyłącznie same korzyści. Miasto dość szybko poznałem i świetnie się w nim odnajdywałem. Przeprowadzka była dobrą decyzją.