Moja własna firma zawsze była moim dobrym środkiem utrzymania. Włożyłem w to dużo pracy i wiedziałem, że mogę osiągnąć bardzo dobre sukcesy. Jako kierunek studiów obrałem zarządzanie. To pozwoliło mi na podejmowanie bardzo racjonalnych decyzji. Wszystko dobrze obmyślałem i postępowałem zgodnie ze swoim planem biznesowym.

Busy do Anglii – nie zawsze dobry pomysł

busy do angliiNa początku zatrudniłem paru zawodowych kierowców. Kupiłem odpowiedni sprzęt, aby zapewnić naprawdę komfortowe warunki podróżny. Busy do Anglii były u mnie na naprawdę wysokim poziomie. Zapewniałem wygodne fotele, toaletę podczas jazy i zawsze dogadywałem się ze swoimi klientami według ich indywidualnych potrzeb. To było dla mnie naprawdę ważne, ponieważ wiedziałem jak dużo w ten sposób dla nich robię. Niestety pewnego dnia pojawiła się na naszym rynku lokalnym konkurencja. Ich ceny były znacząco niższe. Ja nie mogłem sobie pozwolić na walkę w ten sposób, ponieważ musiałem regularnie spłacać kredyt oraz opłacać pensję swoim pracownikom. Przewóz osób Anglia Polska oferowany przez moje przedsiębiorstwo okazał się mniej atrakcyjny. Wiedziałem, że nawet stali klienci od nas odchodzili. Podejmowałem bardzo dużo kroków, mających za zadanie przywołać dawną świetność. Modernizowałem stronę internetową, drukowałem ulotki i plakaty. Niestety oni wprowadzili jeszcze darmowe przesyłki do Anglii i nie miałem szans. Wiedziałem, że ludzie w dzisiejszych czasach patrzą głównie na cenę.

Wtedy postanowiłem odejść z podniesioną głową póki jeszcze jest na to czas. Chciałem aby mi się to udało, ponieważ już szukałem innego pomysłu na własne przedsiębiorstwo. Tym razem miała to być zupełnie inna branża.