Psy wymagają nie tylko specjalnego podejścia, ale również specjalistycznego żywienia. Bowiem ich żołądki nie są do końca przystosowane do pożywienia, jakie sami preferujemy. Dlatego też wybór karmy jest niezwykle istotną kwestią, której nie należy lekceważyć. 

Karmy dla karmiącej suki 

karma dla suk karmiącychPsia dieta również powinna być odpowiednio zbilansowana i pełnowartościowa. Wszak psy są niezwykle aktywnymi zwierzętami, co naraża je nie tylko na kontuzje, ale również na utratę wielu składników, które muszą być uzupełniane w pożywieniu. Szczególnym przypadkiem są tu karmiące suki, które potrzebują pożywienia wysokobiałkowego oraz bogatego w witaminy i minerały. Bowiem jeśli suka nie dostaje pełnowartościowej karmy, spada również wartość jej mleka, jak również prowadzi to do zmniejszenia jego ilości. Dlatego też warto przeglądnąć ofertę sklepów internetowych, które oferują karmy dla karmiących suk. Mamy tam bardzo bogaty ich wybór, ale także najbardziej atrakcyjne ceny. Zatem jeżeli potrzebna jest nam karma dla suk karmiących to wybierajmy odpowiedzialnie i z głową, bowiem łatwo się pogubić w tak szerokiej ofercie. Natomiast w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, możemy skontaktować się z wybranym sklepem online i skonsultować zakup. Koszt takich karm jest oczywiście bardzo zróżnicowany, bowiem wszystko zależy od renomy ich producenta, a także pojemności opakowania. Najbardziej ekonomiczny jest rzecz jasna, zakup takiej karmy w kilkukilogramowych opakowaniach, gdyż wtedy cena jest o kilkanaście procent niższa. 

Karmiące suki potrzebują zupełnie innej diety, dlatego też powstały specjalistyczne karmy, które dbają o ich kondycję oraz właściwą laktację. Składniki odżywcze, witaminy i minerały są tam w dużo większych proporcjach, by wspomagać szybszą regenerację.