Przeprowadzka do nowego mieszkania była dla mnie naprawdę ważną sprawą. Niesamowicie cieszyłam się, że w końcu udało mi się kupić duże mieszkanie w dobrej okolicy, które od początku do końca będzie urządzone według mojego pomysłu. Nie mogłam już się doczekać aż się do niego przeprowadzę. Musiałam znaleźć tylko jakąś dobrą firmę przeprowadzkową.

Szukałam firmy oferującej niedrogie przeprowadzki

niedrogie przeprowadzki - TrójmiastoZa samo mieszkanie i wstępny remont zapłaciłam już bardzo dużo (a czekało mnie jeszcze sporo wydatków), więc chciałam znaleźć jakąś tanią firmę zajmującą się przeprowadzkami. Jeżeli chodzi o niedrogie przeprowadzki – Trójmiasto jest dobrym miejscem, ponieważ okazało się, że naprawdę wiele firm oferuje swoje usługi w naprawdę przystępnych cenach i zapłaciłam o wiele mniej niż myślałam, że będę musiała wydać na przewóz sprzętów i mebli. Na pewno dużą rolę w mojej niskiej cenie jaką zapłaciłam za przeprowadzkę odegrało to, że dystans między moim starym, a nowym mieszkaniem nie był duży. Stare mieszkanie było w Gdańsku, a przeprowadzałam się do Sopotu. Dystans więc nie był tak bardzo duży ale z drugiej strony nie było to kilka kilometrów tylko znacznie więcej. Do przewiezienia miałam kilka sprzętów RTV i AGD, wielkie łóżko i kanapę. Oczywiście było też kilka wielkich kartonów z moimi ciuchami i książkami oraz innymi rzeczami ale ogólnie nie było tego bardzo dużo, bo większość rzeczy w mieszkaniu było po prostu nowe.

Przeprowadzka została przeprowadzona bardzo szybko i sprawnie. Kierowca i dwie inne osoby, które pomagały przy przeprowadzce byli bardzo mili i bardzo szybko pracowali. Byłam aż zdziwiona, bo przecież musieli wnieść na 2 piętro bardzo ciężkie przedmioty. Ale bardzo cieszyłam się, że wszystko zostało tak szybko przeprowadzone i mogłam cieszyć się swoim mieszkaniem.