Osiągnąłem już wszystko w życiu i doszedłem do wniosku, że jestem zbyt zmęczony na dalsze prowadzenie działalności. Swobodnie mogłem przejść na emeryturę. Byłem zabezpieczony finansowo, bo o wszystko zadbałem. Zaradność pozwoliła mi na spokojną starość.

Kilka szaf metalowych sprzedanych w dobrej cenie

metalowe szafy gospodarczeZamknąłem firmę i postanowiłem wyprzedać to, co jeszcze mi zostało na magazynie. Może i byłem majętny, ale pieniądze lubiłem i uważałem, że nigdy nie ma ich za wiele. Na magazynie zostały mi metalowe szafy gospodarcze, które były w doskonałym stanie. Wiedziałem, że sporo za nie dostanę. Zagadałem znajomego z branży, który na rynku działał od kilku miesięcy. Może akurat takie szafy mu się przydadzą, to będę mógł mu je sprzedać. Zadzwoniłem do niego następnego dnia z ofertą sprzedaży metalowych szaf gospodarczych. Kiedy powiedziałem mu ile takich szaf posiadam, to od razu zdecydował się je kupić. Jak się okazało, planował już zakupy na przyszły miesiąc i zadzwoniłem do niego w idealnym momencie. Szafy sprzedałem mu w dobrej cenie, ale musiał sam zorganizować sobie transport. Przyjechał po nie osobiście i kiedy na własne oczy zobaczył w jakim były stanie, to stwierdził, że tanio mu je sprzedałem. Ja dostałem cenę, która mnie interesowała i najważniejsze, że obaj byliśmy zadowoleni. Szafy pochodziły od najlepszego w kraju producenta i jeszcze były na gwarancji, którą oczywiście dałem znajomemu wraz z pozostałymi dokumentami. Mogłem ostatecznie zamknąć firmę.

Życie na emeryturze mi odpowiadało, bo miałem mnóstwo wolnego czasu. Nie musiałem codziennie zrywać się z samego rana i zająłem się uprawą warzyw. Miałem własne pomidorki koktajlowe, szczypiorek i sałatę. Więcej czasu poświęciłem też swoim wnukom, bo wcześniej mi go brakowało.