Prowadziłem niewielką firmę handlową. Raczej był to interes rodzinny, ponieważ księgowością zajmowała się moja mama, która już była na emeryturze. Wiedziałem, że z czasem zaprzestanie pracy z uwagi na podeszły wiek i dzień ten w końcu nadszedł. Musiałem znaleźć nową księgową.

Zatrudnienie księgowej w firmie handlowej

księgowa toruńPotrzebna była mi dobra i doświadczona księgowa toruń, która potrafiłaby zająć się wszystkimi sprawami mojej firmy. Wysłałem ogłoszenie do firmy rekrutacyjnej, której zleciłem znalezienie odpowiedniej kandydatki na księgową. Dokładnie wskazałem swoje oczekiwania i zaznaczyłem, że muszą to być tylko osoby z doświadczeniem. Na księgowości się kompletnie nie znałem, ale mama podpowiedziała mi dokładnie co powinna nowa księgowa potrafić i tymi informacjami się posiłkowałem. Dostałem pięć kandydatur. Od razu zainteresowała mnie kobieta, która pracowała jako księgowa od piętnastu lat. Posiadała spore doświadczenie zawodowe i nawet obsługiwała duże spółki. Zdecydowałem się zaprosić ją na rozmowę. Moja mama zgodziła się uczestniczyć w tej rozmowie i zadawała mnóstwo istotnych pytań. Ostatecznie potwierdziła mi, że wybór tej księgowej będzie najlepszym rozwiązaniem. Zgodnie ze wskazówkami od mojej mamy zatrudniłem tę kobietę. Była to osoba pracowita i posiadała bardzo dobre referencje. Mama nie musiała jej wdrażać, ponieważ od samego początku doskonale sobie radziła samodzielnie i imponowała mi tym. Zatrudniłem świetną księgową, której właśnie poszukiwałem.

Nowa księgowa w firmie sprawdzała się znakomicie i mogłem spokojnie zajmować się swoimi sprawami. Od razu nawiązałem nić porozumienia z tą kobietą, ponieważ była miłą osobą i bardzo uczynną. Pracę stawiała na pierwszym miejscu a ja tę cechę oczywiście doceniałem.