Mając małe dziecko ciężko się obejść bez wózka, ponieważ jest bardzo praktyczny kiedy idziemy na zakupy, albo na spacer. Wózki najczęściej nad kołami posiadają pojemne torby, w których można schować potrzebne rzeczy, albo siatki z zakupami. Dodatkowo nie musimy dziecka nosić, co odciąża nasze stawy.

Z czego się składa wózek Torino?

wózek bebetto torinoRodzice wybierają duże, lub małe, kompaktowe wózki, które można zmieścić w każdym bagażniku, a w domu schować w szafie. Dzieci lubią być wożone w wózku, bo w trakcie jazdy są kołysane, co im przypomina warunki jakie miały w brzuszku mamy. Praktyczny wózek Bebetto Torino, to gondola i spacerówka montowana na lekkim, aluminiowym stelażu. Obie części posiadają takie same uniwersalne zapięcia, które są łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Koła wózka Torino z tyłu mają nożny hamulec, a z przodu posiadają blokadę jazdy na wprost, która ułatwia prowadzenie na prostej drodze. Pod gondolą i spacerówką znajduje się pojemna torba zapinana na zamek, w której możemy pomieścić sporo rzeczy. Głęboki wózek jest wyposażony w system wentylacji, oraz wywietrzniki zlokalizowane w budce, dzięki którym dziecko ma zapewniony właściwy przewiew świeżego powietrza. Regulowany zagłówek umożliwia ułożenie główki dziecka na optymalnej wysokości. Spacerówka, to wersja dla starszych dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Jej budka jest nieco większa, po to, aby móc schować malucha przed słońcem i deszczem. Dzięki pasom, dziecko jest bezpieczne w siedzisku i nie wypadnie w trakcie jazdy.

Wózki Torino, to praktyczne i bezpieczne modele, które są najczęściej wybierane przez młodych rodziców. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Produkty firmy Bebetto są sprzedawane w dobrych sklepach z artykułami dla dzieci, albo w skleoach internetowych.