Jeśli jesteś na takim etapie, kiedy musisz spakować cały swój dorobek życia i przenieść się w nowe miejsce, wymarzone przez Ciebie i urządzone tak jak zawsze chciałeś, to na pewno cały czas myślisz o tym, jak znaleźć tanie przeprowadzki, które zapewnią Ci komfort i dodatkowo dadzą pewność, że wszystkie Twoje rzeczy dotrą na miejsce bezpiecznie.

Tanie przeprowadzki są komfortowe

Jak się okaztanie przeprowadzkiuje, na rynku jest wiele firm, które mogą obiecać Ci, iż ich usługi transportowe są najlepsze i najtańsze – prawda jest jednak inna. Nie daj się zwieść pierwszej lepszej ofercie. Poznaj firmy ze swojej okolicy i porównaj cenniki, wybierz te usługi, które wycenioną są od a do z, byś nie zdziwił się, iż na koniec firma, która oferuje płatność od kilograma, czy kilometra nabije Ci sumę niewiarygodną i niezgodną z prawdą. Warto mieć jasne zasady ustalone z góry. Jak każdy wie, Warszawa to miasto, które słynie z korków, dlatego też nie decyduj się na opłatę naliczaną zgodnie z czasem transportu, bo nigdy nie wiesz, jak a sytuacja czeka Was na drodze.
Oprócz cennika warto zwrócić uwagę także na inne rzeczy, a właściwie na inne usługi jakie oferuje firma transportowa:

  • sprawdź czy zapewnia Ci ustawienie wszystkich produktów w bagażniku. Niektóre firmy mają taką politykę, iż otwierają ciężarówkę i każą Ci samodzielnie ją wypełnić – jeśli jesteś kobietą możesz sobie z tym nie poradzić.
  • sprawdź czy firma pomoże Ci wynieść z mieszkania produkty, nawet jeśli nie ma windy.
  • upewnij się, że pracownicy firmy dbają o Twoje mienie należycie, zabezpieczając je przed uszkodzeniem.
  • dowiedz się, czy wszystkie Twoje rzeczy zostaną także wniesione do nowego mieszkania

Przed podjęciem współpracy z daną firmą poznaj referencje na jej temat, czasem to rzetelniejsze niż rozmowa z właścicielem. Oczywiście nie czytaj jedynie tych na stronie firmowej, ale przejrzyj także fora i portale, na których są takowe opinie.