Z mężem kupiliśmy sobie nowy dom. Obecnie mieszkamy w mieszkaniu, ale już niedługo przeprowadzimy się do wymarzonego domu. Sami jednak nie damy rady szybko przewieźć wszystkich rzeczy, dlatego zamierzamy zaangażować naszą rodzinę. Brat ma duży samochód plus przyczepę, więc z jego pomocą damy radę.

Szybka przeprowadzka do domu

transport przeprowadzki toruńPierwszy etap przeprowadzki to oczywiście zapakowanie wszystkich rzeczy do kartonów. Lepiej pakować rzeczy do nich, gdyż później łatwiej jest to przenosić. Po za tym warto pamiętać by każdy karton podpisać. Ja to robię wpisując na przykład kuchnia, salon itp. Wtedy wiadomo, gdzie zanieść te kartony w nowym domu. A tak trzeba było by wszystko rozpakowywać od razu, a tak na spokojnie zaczniemy wypakowywać wszystko do jednego pomieszczenia, jak skończymy to przejdziemy do drugiego. W sumie z naszego małego mieszkania wyszło nam około dwadzieścia kartonów średniej wielkości oraz trzy takie naprawdę sporę. Trochę się tych rzeczy uzbierało. Kolejny etap przeprowadzki to przewiezienie kartonów do nowego miejsca. Najlepiej wykorzystać tutaj transport przeprowadzki toruń jest miejscem, gdzie takie przeprowadzki organizuje kilka firm, ale z drugiej strony możemy trochę zaoszczędzić, jeśli sami postaramy się to przewieźć albo przynajmniej skorzystamy z pomocy mojego brata, który ma warunki do tego aby nam pomóc. Kolejny etap przeprowadzki to rozpakowanie wszystkich kartonów i ułożenie rzeczy na swoje miejsce. Czeka nas co prawda trochę pracy, ale w końcu będziemy mieć własny dom.

Wiele ludzi na pewno się przeprowadza. My ostatnio robiliśmy przeprowadzkę z mieszkania do nowego domu. Wszystkie rzeczy pakowaliśmy do kartonów, a potem po kolei je przewoziliśmy w nowe miejsce. Musieliśmy załatwić sobie dodatkowy transport. Niezawodny okazał się tutaj mój brat, który bardzo nam pomógł.