Dobra reklama w sklepie jest równie potrzebna jak dobre wyposażenie. Dzięki niej możemy wszystko wyeksponować jak należy, żeby klienci chętnie sięgnęli po dane produkty, szczególnie te objęte promocją. Zatem jakie powinniśmy wybierać stojaki reklamowe?

Standy kartonowe będą bardzo przydatne

standy kartonoweMamy w końcu ich wiele rodzajów. Mamy stojaki reklamowe z metalu, z drewna, z kartonu, czy z plexi. Wszystkie mają różne cechy. Jednak o materiałach nie będziemy pisać. Trzeba przede wszystkim wybrać jak najlepszy projekt i ustawienie. Przydatne będą standy kartonowe. Są lekkie i łatwe do rozłożenia i przechowywania. Poza tym, często mają nadrukowaną grafikę producenta co jest dodatkową zaletą. Taka reklama jest bardzo skuteczna bo klient z daleka widzi reklamę producenta. Stojaki reklamowe z metalu też są dobre, choć ich napis nie jest taki widoczny, jak na standach kartonowych. Mamy także listwy cenowe. Na nich też możemy przyczepić reklamowe i promocyjne akcesoria. Tam często widzimy kolorowe ceny, wyróżniające się przy promocji, mamy także specjalne etykietki ostające id tych listew, które określają produkty promocyjne z gazetki reklamowej. Wtedy takie produkty też są bardziej widoczne.

Na pewno widoczność jest bardzo ważna. Im bardziej produkt będzie wyeksponowany tym większa jest szansa, że właśnie po niego zechcą sięgnąć nasi klienci. Dlatego trzeba zadbać o każdy element ekspozycji, żeby wszystko było jak należy. Na pewno to doskonałe rozwiązania które sprawdzą się w każdym sklepie. Warto o nich pamiętać i zadbać o nie już dziś.