Byłem młodym i ambitnym człowiekiem, który chciał zrobić karierę. Robiłem wszystko, żeby mi się udało i łapałem się różnych zleceń, żebym tylko został zauważony. Zajmowałem się projektowaniem mebli i zamierzałem w przyszłości stać się znany nie tylko w kraju, ale też za granicą. 

Zaprojektowanie nowej linii mebli wypoczynkowych

meble wypoczynkowe nowy sączPo jakimś czasie odezwałem się do producenta, który wykonywał meble wypoczynkowe nowy sącz, ponieważ zaobserwowałem, że od dłuższego czasu nie wprowadził nic nowego do swojej oferty. Otwierała się tutaj dla mnie szansa i zależało mi na tej współpracy. Moja oferta projektowania mebli wypoczynkowych od razu spodobała się temu producentowi. Ostatnio miał coraz mniej zamówień i zastanawiał się co zrobić, żeby sytuacja się zmieniła. Zacząłem więc dla niego pracować. Zająłem się projektem mebli wypoczynkowych i postawiłem na nowoczesność. Takie meble na rynku były najczęściej poszukiwane i wiedziałem, że dzięki temu sprzedaż w tej firmie produkcyjnej wzrośnie. Przygotowałem zestaw mebli wypoczynkowych, które w mojej ocenie były nowoczesne. Nad projektem spędziłem dużo czasu, bo chciałem, żeby był doskonały. Kiedy właściciel firmy produkcyjnej zobaczył do zaprojektowałem, to od razu uznał, że trzeba rozpocząć produkcję mebli i tak właśnie zrobił. Nieco byłem zdenerwowany, bo liczyłem na spore zainteresowanie. Od tego przecież zależała moja kariera w tej firmie. Meble jednak sprzedawały się świetnie i było każdego dnia wiele zamówień. 

Dla tej firmy pracowałem na stałe. W międzyczasie projektowałem meble dla innych odbiorców i zrobiło się o mnie głośno nie tylko w Nowym Sączu. Po latach byłem znany już w całym kraju i przygotowywałem się do zagranicznej kariery projektanta. Drzwi do kariery miałem otwarte.