Kiedy skończyłam szkołę średnią, to postanowiłam znaleźć sobie pracę. Chciałam zacząć zarabiać a dopiero później pójść na studia zaoczne. Od samego początku tak planowałam zrobić, ponieważ w mojej ocenie było to rozsądne. Mogłam się uczyć i jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe.

Szkolenie poprowadzone przez znanego trenera

szkolenia GdańskBez doświadczenia zawodowego ciężko było mi znaleźć jakąś pracę zwłaszcza, że chciałam pracować jako przedstawicielka handlowa. Zależało mi na tej konkretnej pracy i zdecydowałam, że zainwestuję w siebie. Zamierzałam zapisać się na szkolenie dla przedstawicieli handlowych. Znalazłam dość łatwo terminy, kiedy organizowane były tego typu szkolenia Gdańsk oferował najwięcej i w tym mieście zapisałam się na szkolenie. Było ono odpłatne, jednak mama dała mi na ten cel pieniądze, ponieważ wiedziała jak ważne to dla mnie było. Szkolenie odbywało się w hotelu, gdzie była spora sala konferencyjna. Na szkoleniu było dużo osób, ale nie spotkałam tam nikogo znajomego. Trener, który prowadził szkolenie handlowe był znanym człowiekiem. Czytałam jego dwie książki o skutecznej sprzedaży i były one bardzo interesujące. Wiedziałam, że od tego człowieka dużo się dowiem a po szkoleniu szybko znajdę pracę. Szkolenie było bardzo interesujące, ponieważ były poruszanie najważniejsze zagadnienia. Cieszyłam się, że wszystko było od podstaw, ponieważ nie miałam żadnego doświadczenia a dzięki szkoleniu je nabyłam. Na zakończenie dostałam certyfikat.

Po szkoleniu poszło mi o wiele lepiej. Miałam wiele ofert pracy, z których mogłam skorzystać, ale wybrałam firmę, dla której chciałam od samego początku pracować. Zarobki tam były bardzo wysokie i do dyspozycji miałam nowy samochód firmowy. Warunki pracy były wyjątkowo atrakcyjne.