W każdym mieście znajdują się budynki, lub obiekty budowlane, które z uwagi na swój stan kwalifikują się jedynie do zlikwidowania. Sami takiej usługi nie wykonamy, dlatego konieczne jest wynajęcie specjalistycznej firmy, która zajmuje się wyburzeniami i rozbiórkami.

Co możemy wyburzyć?

wyburzenia trójmiastoJeżeli w miejscu publicznym stoi jakiś obiekt, który nie spełnia wymogów bezpieczeństwa, to albo musi zostać naprawiony, lub odnowiony, albo konieczne jest jego zlikwidowanie. Taki obiekt można rozebrać, lub wyburzyć w zależności od jego stanu i rodzaju. Jeżeli interesują nas wyburzenia Trójmiasto jest regionem, w którym usługi takie realizują firmy zajmujące się rozbiórkami. Są to usługi bardzo podobne, jednak różnią się sposobem realizacji. Wyburzenia realizuje się w przypadku obiektów, które całkowicie nie nadają do użytku, są na tyle zniszczone, że można je jedynie zamienić w stertę gruzu. Jeżeli natomiast chodzi o rozbiórki, to są one przeprowadzane na obiektach, które są stosunkowo sprawne i można z nich wykorzystać pewne fragmenty, czy elementy konstrukcji. Przy rozbiórce, w pierwszym etapie prac, pracownicy ręcznie demontują przydatne rzeczy, a następnie wjeżdżają ciężkie maszyny, które resztę konstrukcji zamieniają w gruz. Usługa wyburzenia nie zakłada odzyskiwania czegokolwiek z budynku, ponieważ jej celem jest jak najszybsze zlikwidowanie budynku, przy użyciu takich maszyn jak dźwigi, spychacze, koparki, czy kule wyburzeniowe. Po zakończonej pracy zostaje sterta gruzu, gotowa do wywiezienia.

Wyburzyć można wszystko. Głównie wyburzane są stare budynki, mosty, czy kominy. Firmy rozbiórkowo – wyburzeniowe z Trójmiasta przyjmują zlecenia niemalże z całej Polski i cieszą się dużym zainteresowaniem. Ceny usług są ustalane indywidualnie po oglądnięciu obiektu.