Każda z kobiet chce się czuć dobrze w ubraniach, które nosi. Wybieramy starannie całą garderobę, od stóp do głów. Decydujemy się na różne style, zarówno elegancki jak i sportowy, w zależności od naszych cech osobowości, ale też od naszego nastroju. Ważnym elementem są też dodatki. 

Czy zegarek z drewna jest dobrym pomysłem?

drewniany zegarek damskiJednym z dodatków może być zegarek. Warto go mieć w momencie kiedy mamy ważne spotkanie, a nie możemy mieć ze sobą telefonu i kontrolować godziny. Dobrym wyborem jest delikatny, niezbyt duży zegarek drewniany, tak aby pasował on nam na każdy dzień. Drewniany zegarek damski niedawno stał się bardzo modny głównie wśród młodych osób i nastolatków. Później zdobywały one serca kobiet już pracujących i mających rodziny. Dziś na takie zegarki decyduje się coraz więcej kobiet nawet w wieku średnim. Są one szeroko dostępne w różnych sklepach. Jednak w typowych sklepach jubilerskich ciężko jest je jeszcze znaleźć. Najszerszy ich wybór można jest w sklepach internetowych, gdzie są nie tylko zegarki drewniane damski, ale także męskie i dziecięce. Każde z nich są inne, tak jak zegarki klasyczne. Dla kobiet są one delikatniejsze, mniejsze, dla mężczyzn cięższe, bardziej toporne. Dla dzieci zegarki takie mają niewielkie tarcze, są zdecydowanie szczuplejsze, a także wiele z nich posiada nadruki czy grawery z ulubionych postaci z bajek. Większość kobiet decyduje się także na znacznie mniejsze rozmiary tarczy w zegarku. 

Decydując się na zegarek drewniany warto jest dobrać odpowiedni rozmiar tarczy i jej szerokość. Większość kobiet ma małe i drobne dłonie i nadgarstki przez co lepiej wyglądają mniejsze i smuklejsze zegarki. Drewniany zegarek damski idealnie sprawdzi się w każdej stylizacji, a także w każdej sytuacji dnia codziennego.