Plac budowy, na którym pracowałem był zawsze odpowiednio zabezpieczany. Nie pozwalałem sobie nigdy na żadne niedociągnięcia i zawsze pilnowałem przepisów. Dlatego właśnie wszystko mi szło tak dobrze a klienci to doceniali. Uznawany byłem za jednego z najlepszych w województwie.

Ogrodzenie tymczasowe doskonałym rozwiązaniem

wynajem ogrodzenia tymczasowegoOstatnie zlecenie dostałem od faceta mieszkającego w Berlinie. Miałem wybudować mu dom na wsi. Kupił tam działkę budowlaną i zamierzał wrócić do kraju za kilka miesięcy. Za granicę wyjechał po to, ażeby nie brać kredytu na budowę tego domu. Kiedy pojechałem na miejsce, to zauważyłem, że teren nie był ogrodzony, co było dla mnie niedopuszczalne. Musiałem postawić ogrodzenie, ponieważ bez tego pracy nie rozpocznę. Mój kumpel miał własną firmę i oferował w atrakcyjnej cenie wynajem ogrodzenia tymczasowego, więc do niego zadzwoniłem. To było doskonałe rozwiązanie dla mnie, ponieważ nie musiałem wydawać pieniędzy niepotrzebnie a później to nie miałbym co zrobić z takim ogrodzeniem. Wynająłem niezbędną ilość ogrodzenia, które dotarło do mnie jeszcze tego samego dnia. Zależało mi na czasie, bo chciałem w końcu ruszyć z tematem. Ogrodzenie tymczasowe rozstawili moi pracownicy i zajęło im to niewiele czasu. Ja zdążyłem dostarczyć niezbędne materiały budowlane i sprowadzić maszyny, które również zostały wynajęte. Ogrodzenie tymczasowe było solidne i dzięki temu wiedziałem, że na plac budowy nikt nieupoważniony się nie dostanie.

Dom wybudowany został zgodnie z projektem, który dostałem od klienta i nie miał on żadnych zastrzeżeń. Całkowity koszt wyszedł niższy niż na początku zakładałem, co zdecydowanie ucieszyło klienta. Dom miał gotowy i mógł się do niego wprowadzać od zaraz. Zawsze szybko i dobrze pracowałem.