W fotografii jestem zakochany od ładnych kilku lat. Mam sporo zleceń na wykonywanie reportaży ślubnych. Robię również zdjęcia na osiemnastkach i jubileuszach. Ostatnio jednak zapragnąłem nauczyć się fotografii studyjnej. W tym celu postanowiłem na jakiś czas wynająć jedno z warszawskich studiów zdjęciowych, po to, by nauczyć się tej trudnej sztuki fotografii studyjnej.

Wynajem studia fotograficznego w stolicy

znakomite studio zdjęciowe - WarszawaZlecenia fotograficzne wykonuję głównie w weekendy. Mam zarejestrowaną działalność gospodarczą, dlatego też jestem spokojny, ponieważ działam całkowicie legalnie, w zgodzie z przepisami prawa. Moje portfolio jest stosunkowo bogate, jestem z niego zadowolony. Ostatnio jednak chciałem rozszerzyć wachlarz swoich usług o fotografię studyjną. Nie mając opanowanej umiejętności pracy w kontrolowanych warunkach oświetleniowych, niestety wiele zleceń przechodzi mi koło nosa. Dlatego też postanowiłem wynająć znakomite studio zdjęciowe – Warszawa to wielkie miasto, dlatego też nie miałem problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie studia. Kiedy takowe znalazłem, od razu skontaktowałem się z jego właścicielem, po to, by uzgodnić najbardziej dogodny termin. Kiedy ta sztuka mi się udała, byłem bardzo podekscytowany. Nie mogłem doczekać się swojego pobytu w studio foto. Miałem wrażenie, że kiedy będę bardziej obyty w pracy w studio, to moja kariera fotografa znacznie się rozwinie.

Jestem już po wizycie w warszawskim studio zdjęciowym. Ta wizyta dała mi bardzo wiele. Nabyłem bardzo wiele nowych umiejętności. Przede wszystkim jednak czuję się pewnie w studio i wiem, do czego służą wszystkie sprzęty. Z pewnością już niedługo po raz kolejny pojawię się w tym studio, żeby jeszcze bardziej poszerzyć swoje umiejętności fotografii studyjnej.