Sądziłam, że taki biznes jak wypożyczanie samochodów będzie dobry w mojej miejscowości Łódź. Jednak jak się potem okazało to nie była taka dobra i przemyślana decyzja. Nie wiedziałam jednak tego, tak bym podjęła inną decyzje. Zaczęło się od tego, że oferowałam, wynajem samochodów.

Niedaleko mnie jest łódzka wypożyczalnia samochodów

wypożyczalnia samochodówMyślałam, ze przecież każdy z nas czasem oddaje samochodów do przeglądu czy naprawy, czy też musi szybko gdzieś dojechać i potrzebne jest mu auto. Dodatkowo oferowałam również wynajem samochodów na wesela, miałam do tego specjalne, eleganckie, zabytkowe samochody. Jednak coraz mniej miałam klientów w Łodzi. Większość szukała innych rozwiązań, niż wypożyczanie samochodów. Albo zabierała się z kimś znajomym, albo korzystali z komunikacji miejskiej, albo brali taksówkę. Przecież naprawa nie trwa nie wiadomo ile, więc zawsze można sobie coś zorganizować. Tylko bogaci biznesmeni i osoby z wyjątkową awersja do autobusów i tramwajów korzystali z moich usług. Zastanawiałam się zatem czy może coś robię źle, może powinnam oferować też wynajem busów na wycieczki szkolne, czy coś w tym stylu. Jest niedaleko mnie wypożyczalnia samochodów Łódź i chyba dobrze sobie radzi. Jednak nie chciałam się z nimi bić co klientów. W końcu uznałam, że nie ma co.

Próbowałam różnych rzeczy, urządzałam promocje, bonusy, miałam długoterminowy wynajem samochodów, jednak i to mi nie pomogło. Zdecydowałam się o zamknięciu własnego biznesu. Teraz muszę pomyśleć nad czymś innym, bo na pewno nie będą to już samochody.